TALLINN, TELLISKIVI LOOMELINNAK / 10-11 Juuli

Interdistsiplinaarne KUNSTI- ja MUUSIKAfestival

Kava

Kultuuritolm 2015 TELLISKIVI LOOMELINNAK

 

plaan_2

 

REEDE 10.07

 

 

TOUR D'ÖÖ 

https://www.facebook.com/events/992750884093120/

 

19:00 KOGUNEMINE PUNASE MAJA EES HOOVIS 

19:30 START

 

Üle linna on ära peidetud 4-5 Kultuuritolmu kuulsat artisti, keda siis ratastel otsima kihutatakse ja kes siis esinevad kui on õnn neid leida -  The DIAMOND BLOW (AU) (live), STEVE VANONI (performance), MC LORD (räpib) ja FS (luuletab)

 

HOOV

 

19:00 - 22:00 Selektor Peedro Sandalos & MC Ganj Wald

20:00 ACOUSTIC UDU - IRAKLI (GE)

22:00 TOUR D'ÖÖ  tagasi loomelinnakus ja festivali alustab HENRI HÜTI performance

22:10 PUNKT NIHU

22:30 - 24:00 DJ VALNER VALME

 

 

PUNANE SAAL  ;PARANOIA publishing performance programm

 

21:00 ARGO VALS (elektrooniline laiv)

22:00 HOLY MOTORS

23:00 MARIA JIKU 888 (JP)

23:30 ZEBRA ISLAND

00:30 REBEL ANGEL

01:00 MARTEN KUNINGAS JA MILJARDID

02:00 HASS

02:30 GOATMAN (DK) + PARMANI PEOPLE (DJ) 

 

 

VÕLUAED (elektrooniline tantsusaal)

 

21:00 INFINITIIV (TÕNIS MALKOV ja KENN-EERIK KANNIKE)

23:00 DJ Marek ja Madis Poel

00:30 NIKOLAJEV (LIVE) 

01:15 RATKILLER (LIVE)

02:00 EXOS (IS)  ja  BJARKI (LIVE) (IS)

 

 

LAUPÄEV 11.07

 

HOOV

 

12:00-18:00 HOMELESS COUTURE ja Telliskivi kirbuturg // VINT44 turniir // Tänavatoit // DJ PAUL EMMET

https://www.facebook.com/events/859717304122441/ 

 

14:00 VINT44 TURNIIR + DJ-d TAAVI LUISK, ALLAN PILTER, VILLU KRAAAN, ÄLO ja vb KARL ERIK LEIK

16:00 MADIS RISTMÄGI

17:00 URBAN WARIO (LV)

18:00 THE DIAMOND BLOW (AU)

19:00 LAURI LEMBER

20:00 EERIK KÄNDLER

21:00 DIGITAL POETRY SLAM

https://www.facebook.com/events/1593684407549183/

22:00-24:00 OTT KELPMAN (DJ)

 

 

PUNANE SAAL ;PARANOIA publishing performance programm

 

20:00 HELLO KILLU

21:00 SHANNON (FI)

21:45 DORA BLEU (CA)

22:30 ANS. ANDUR

23:30 ST. CHEATERSBURG

00:00 VENNASKOND

01:00 MELTING HEARTS (FI)

01:30 BLACK LIZARD (FI)

02:30 RAIN TOLK/OTT KELPMAN (DJ)

 

 

VÕLUAED (elektrooniline tantsusaal)

 

22:00 4-GOT-10 (DJ)

23:00 ADUBTORS (LIVE)  (RU)

01:00 TOMM¥ €A$H

02:00 Bakey USTL